Kızlara ve Erkeklere Ayrı Kitap Serileri


Oyun konusunda ve çizgi filmler konusunda çocuklar belli bir yaştan sonra ayrılıyor. Erkek çocuklar daha çok macera, korku, dövüş konularında eğilim gösterirken kız çocuklar daha çok ders verici nitelikteki hikayeleri ve oyunları seviyorlar. Çocukların bu eğilimleri dikkate alındığında, kitap okuma alışkanlığını en iyi şekilde yerleştirmek için uygun kitaplar seçilmelidir. Özellikle yaz tatillerinde kitap okuma ödevleri veren öğretmenler, küçük yaşta okumaya başlayan kişiler için bu tür seri kitaplar tavsiye etmektedir. Çocukların keyif alarak kitap okuması, hayal güçlerinin gelişmesine ve hızlı okuma alışkanlığı kazanmalarına neden olur. Hızlı okuma, anlayarak okunmadığı sürece hiç bir işe yaramaz. Bu yüzden ne kadar çok kitap okunursa, dil yeteneği de o kadar iyi gelişir.

Canavar Peşinde Kitap Serisi

Mistik ve fantastik kitap sevenler için Canavar Peşinde Serisi birbirinden keyifli maceraları yaşayacak olan çocuklarınız, serinin diğer kitaplarına da sahip olmak için can atacak. 21 seriden oluşan kitap oldukça uygun fiyatlarda satılıyor. Kitap serisinin tamamını almak için indirimlerle bu kitaplara sahip olabilirsiniz. Çocuklar için en güzel hediye kitaptır. Çünkü bir kitap hediye ettiğinizde sadece bir kitap değil içindeki hayatı da hediye edip tecrübe sunmuş olursunuz.Bu nedenle küçük yaştan itibaren kazandırılan kitap okuma alışkanlığı, oldukça faydalıdır. Siz de bu seriden bir hediye alarak özellikle erkek çocukların eğlenceli bir macera yolculuğuna çıkacağı Canavar Peşinde seri kitaplar seçebilirsiniz.

Şirin Kitap Serisi

Şirin adındaki küçük kızın iyi ve dürüst bir insan olurkenki yolculuğunda siz de yer almak isterseniz, kız çocuklarınız için iyi bir örnek hikayeler içeren bu seriyi çocuğunuz için alabilirsiniz.Canavar Peşinde Serisi 14 kitaptan oluşuyor. Seri kitaplar arayanlar için iyi bir seçim olacak olan bu seride, her bir kitap farklı bir meleke kazandırmaya yönelik bilgi verici ve eğitici hikayeler içeriyor. Bir çok çocuğun severek okuduğu Şirin kitaplar serisi birbirinden güzel maceraları ve anlatım tarzı ile her çocuk için gerekli olan kitap okuma alışkanlığını kazandırmak için ideal bir kitap serisidir.Siz de çocuklarınız için bu serinin kitaplarını alarak, eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir