Beyoğlu’nun En Güzel Abisi – Ahmet ÜMİT


beyoglunun en guzel abisi ahmet umit 4 e1453644368396 225x300 Beyoğlunun En Güzel Abisi   Ahmet ÜMİT
Güzel bir kitapla karşınızdayım mı desem, ne desem bilemedim. Çünkü tam olarak adını koyamadım. Onun da nedeni kitabın ancak yarısına kadar sabredebilmem. Eh, böyle olunca kitabı tam çözemedim. O yüzden şimdiden söylemeliyim ki bugün pek bir şey anlatamayacağım.

Neden yarısına kadar gelip yarısında bıraktım? Çünkü kitap çok küfür içermekte. Ben de küfürden nefret ederim. Bu nedenle daha fazla tahammül edemedim. Evet, polisiye olması bakımından hoşuma gitti. Zaten çok beğenilen bir kitap olduğu için aldım. Ama dediğim gibi küfür içermesi, benim gözümde düşmesine neden oldu.

Aslında acayip heves etmiştim bu kitaba. Bir heyecanla aldım ve hemen başladım. “Kesin beğeneceğim.” dedim. Galiba fazla peşin hüküm yaptım. Bu kadar kesin konuşmamalıymışım. İlerledikçe yavaşlamaya başladım. Normalde günde 100-200 sayfa okuyabilen ben, günde ancak bir sayfa kaldıracak hale geldim. Zaten bu durumu çevremdekiler de fark ettiler. Ayrıca işin garip yanı da şu: 4.baskı toplam 250.000 adet basıma ulaşmış. Fakat ben beğenmedim *_* Ama ben ne yapayım şimdi arkadaşlar? Küfüre hiçbir şekilde gelemiyorum.

Dediğim gibi pek bir şey anlatamayacağım. Ama “Ben küfüre dayanıklıyım.” ya da “Küfür bana işlemez.” diyorsanız alıp okuyabileceğiniz türden bir kitap. Olayını da beğeneceğinizi düşünüyorum. Kısacası alıp okuyarak tecrübe edin 🙂


Comments
  1. inanilmaz
  2. Haber

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir