Beni Hatırladın mı? Sophie Kinsella Pdf E-Kitap Oku


Beni Hatırladın mı? Sophie Kinsella Pdf E-Kitap Oku

İngiliz yazar Sophie Kinsella’ nın “Beni Hatırladın mı?” adlı eseri Türkçeye çevrilerek Artemis Yayınlarından çıktı. 448 sayfalık bu kitap 2015 yılı basımı. Sürükleyici bir romandır. Soluksuz okuyacağınız bu kitap, sizi bazen kahkahalara boğacak bazen de içinizi cız ettirecek türden hüzünler yaşatacak. Bu kitapta, hafıza kaybının insan hayatında ne sonuçlar yaratabileceğini soluk soluğa okurken kendinizi romanın içinde bulacaksınız.

Romanın kahramanı Lexi, gözlerini açtığında kendisini bir hastanede buluyor. Tarihin 2004 olduğunu sanıyor olsa da aslında 2007 yılında. Kendini hatırladığı son hali yirmi beş yaşında çarpık dişli halidir. Oysa Lexi yirmi sekiz yaşında evli bir kadındır. Dişleri de hiç de öyle hatırladığı gibi çarpık değil, inci gibi üstelik. Son derece yakışıklı bir milyonerle evlidir.

Lexi bu kusursuz hayatına inanamıyor. Evini görünce soluğu kesiliyor adeta. Kocasını tanımaya çalışıyor. Evlilik hayatını da inanılmaz güzellikte gözüküyor. İyi de bütün bunlar nasıl oldu? Kocasının bir “Evlilik Kitapçığı” hazırladığını görüyor. Lexi bu tanımadığı kimliğini tanımaya çalıştıkça, kusursuz gözüken bu yaşam şeklinin aslında bazı sorunları olduğunu görmeye başlıyor. Eski dostlarıyla ilişkilerinde herkesin ondan nefret ettiğini görmek onu şaşırtıyor. İşinde de güçlü bir rakibi var. Her şey bunca karma karışıkken ortaya hırpani görünümlü seksi bir erkek çıkıyor ve olanlar oluyor. Lexi hafızasına kavuşabilecek mi? Her şeyi hatırlayınca neler olacak?


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir